Anasayfaya dönüş

  Anasayfa   Gizlilik Şartlar Download Servis Kalibrasyon İletişim
 

Laboratuar Teknolojisi

Ölçüm Teknolojisi

Kontrol Teknolojisi

Güvenlik Teknolojisi

Terazi/Baskül Teknolojisi

PCE Instruments TV
PCE Instruments Shop

 

 

 

,

Değerli Müşterilerimiz,


Gizlilik kuralları


Genel
Adınız, soyadınız, adresiniz, eposta adresiniz, telefon numaranız, banka ve kredi kartı bilgileriniz gibi şahsi bilgileriniz ticari sırlar kanunun kapsamına uygun bir şekilde tarafımızca kullanılıp kaydedilmektedir.
Altta belirtilen kurallar size kullanım ve kayıtlarn türleri, kapsamı ve amacı hakkında detaylı bilgi verecektir. Bu gizlilik açıklaması sadece kendi sitemizi kapsamaktadır. Linkler üzerinden her hangi bir siteye yönlendirilmeniz durumunda o sitenin gizlilik politikası hakkında lütfen bilgli edininiz

Otomatik Bilgi Toplama:
Teknik nedenlerden dolayı tarayıcınızın bize göndermiş olduğu şu bilgiler toplanmaktadır:

-     Tarayıcı tipi ve sürümü
-          Kullanılan işletim sistemi
-          Bize ulaşmış olduğunuz internet sayfası (Referrer URL)
-          Ziyaret ettiğiniz internet sayfası
-          Tarih ve saat bilgileri
-          İP adresiniz

Bu anonim bilgiler muhtemelen belirtmiş olduğunuz diğer bilgilerden ayrı olarak kaydedilir ve böylece şahsınıza direk bağlantı kurulamamaktadır. İstatistiki amaçlar için değerlendirilirler ve internet sayfamızı en uygun hale getirmek için yapılan araştırmalarda kullanılmaktadır. Bu işlem sonrası bilgiler silinmektedir.

Veri bankası
Bize vermiş olduğunuz ve her an geri çekebileceğiniz izin haricinde hiç kimseye en ufak bilginizi vermemekteyiz. Bu kapsamaya birlikte çalıştığımız ve size hizmet için gerekli olan kargo şirketi gibi partnerlerimiz girmemektedir. Bunlarda sadece en gerekli bilgileri elde etmektedirler.
Kanuni ve yasal kapsamda gerçekleştirilen soruşturmalarda gerekli mercilerin bizden talep etmesi durumunda tüm bilgileri açıklamakla yükümlü olduğumuzu belirtiriz.

İzinlerin geri çekilmesi
Her an vermiş bulunduğunuz izinleri geleceğe yönelik geri çekme hakkına sahip olduğunuzu bildirmek isteriz.

Eposta Bülteni
Eposta Bültenine kayıt olmanız durumunda mail adresinizi kaydedip Reklam ve piyasa araştırması amaçları için iptal edene kadar kayıt altına almaktayız.

Tanımlama bilgileri
Tarayıcılar Cookies olarakda bilinen tanımlama bilgilerini kullanmaktadırlar. Bunlar küçük metin dosyalarıdırlar ve tarayıcı tarafından bilgisayarınıza konulup kaydedilirler. Bu tanımlayıcılar bir internet sayfasını tekrar ziyaretiniz durumunda İp adresi sayesinde tanınmanızı sağlayacaktırlar. Bu sayede sizi tanıyıp istediğiniz ürünleri tavsiye edebilmekteyiz.
Tarayıcınızın ilgili ayarlarını değiştirerek tanımlama bilgilerinin reddedebilirsiniz fakat bu site içi kullanım ile alakalı kısıtlamara yol açabilir.

Bilgilendirme
Tüm bilgilerinizi istediğiniz zaman ücretsiz olarak öğrenebilme, kısıtlama ve silme hakkına sahipsiniz. Bu konuya ilişkin sorularınız için lütfen aşağıdaki yollarla bize ulaşın:

PCE Teknik Cihazları Limited Şirketi       
Mahmutbey Cad. Sakarya çıkmazı       
Gül İş Merkezi No:1/14  
Bahçelievler/Istanbul    
Tel: 0 (212) 471 11 47
      0 (212) 705 53 93

Bilgi işlem ve gizlilik ile alakalı her hangi bir sorunuz olursa altdaki Mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Ölçüm teknolojisi- En çok satilan cihazlarimizdan birisi

Şuan bulunduğunuz kategori: Anasayfa / gizlilik