Anasayfa   Gizlilik Şartlar Download Servis Kalibrasyon İletişim
 

Laboratuar Teknolojisi

Ölçüm Teknolojisi

Kontrol Teknolojisi

Güvenlik Teknolojisi

Terazi/Baskül Teknolojisi

PCE Instruments TV
PCE Instruments mağazada kontrol teknolojisiKontrol teknolojisi - PCE Instruments mağazadaPCE Instruments mağazasında kontrol teknolojisi alanı


PCE Instruments mağazada kontrol teknolojisi
Kontrol teknolojisi PCE Instruments mağazasında

PCE Instruments mağazada kontrol teknolojisi alanıPCE Instruments mağazada kontrol teknolojisi

Kontrol teknolojisi - SensörlerSinyal dönüstürücüler - kontrol teknolojisiLojik mödüller kontrol teknolojisi alanında kullanılıyor

Kontrol teknolojisi

Kontrol teknolojisi sayfasında farklı kullanım alanları için kontrol cihazlarına ulaşabilirsiniz. Kontrol teknolojisi sayfasında basit montaj göstergelerinden başlayarak kompleks regülatörlere varana kadar, kontrol teknolojisi alanının her hangi bir cihazı olmaksızın bugün modern üretim prosedürün gerçekleşmesi düşünülememektedir. Kontrol teknolojisi alanındaki kompakt gösterge üniteleri, hızlı ve kolay görselleştirme sıcaklık, basınç, hız ve otomatikleştirilmiş iş sürecinin her standardize süreç sinyallerinde ortaya çıkan birçok farklı fiziksel parametreler görselleşmesini sağlar. Bunun dışında modern regülatörler çeşitli kontrol görevleri için kolay ve hızlı çözümler sunmaktadır. Alttaki kontrol teknolojisi cetvelinde   gösterge ve kontrol teknolojisi alanında ürün gruplarını bulabilirsiniz. Kontrol teknolojisi alanı üzerine sorularınız veya özel ölçüm işlemleriniz için iletişim formumuzu kullanarak yada bize telefondan ulaşarak elemanlarımız tarafından bilgi alabilirsiniz.

Kontrol teknolojisi -  GöstergelerKontrol Teknolojisi - Ölçüm transformatörleriKontrol teknolojisi - Sinyal dönüstürücüleri

 Kontrol teknolojisi - Göstergeler  Kontrol teknolojisi - Loggerler Kontrol teknolojisi - Lojik modülleri
Kontrol teknolojisinde göstergeler Logger Lojik modülleri
 Ölçüm güçlendirici  Ölçüm transformatörleri  Kontrol teknolojisi - Regülatörler
Kontrol teknoloji alaninda ölçüm güçlendiricileri Ölçüm transformatörleri Regülatörler
 Kontrol teknolojisi - Yazıcılar  Kontrol teknolojisi - Sensörler  Sinyal çeviricileri
Yazicilar Kontrol teknoljisi alaninda sensörler Sinyal çeviricileri

Kontrol teknolojisi Kontrol cihazlarıKontrol işaretleri - Kontrol teknolojisiKontrol modülleri Kontrol teknolojisi alanında

Kontrol teknolojisi alanında Mühendis ve teknisyenlerimizin danışma hizmetinin yanı sıra sizlere altta en önemli terimlerin alfabetik sıralamasını sunmaktayız.

 A (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Aktuatör : Genel olarak kontrol teknolojisi alanında sensörün teknik karşılığı olarak aktüatör anılır. Bu genellikle bir aktif mekanik unsurdur ve bir kontrol devresinin aktüatör olarak kullanılır.

Aşırı yük Endikasyon: Kontrol teknolojisi alanında kullanılan cihazlarda bir aşırı yüklenme meydana geldiğinde Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan ölçüm cihazı ekranında (‘’overload’’ yani aşırı yük için genellikle "OL") gösterilmesi. Aşırı yüklenme cihazda hasara hatta tahribata yol açar.

Aşım /Overshoot: Kontrol teknolojisi alanında kullanılan cihazlardaki  giriş sinyalinin ani bir değişiklik ile yeniden düzenlenmesi her zaman istenilen değere ulaşmadan önce istenilen çıktı boyutu aşan sonuçlanacaktır. Bu süreç kontrol teknolojisi alanında aşmalar olarak adlandırılır.

Ayar: Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan ölçüm cihazları ve sistem üzerinde uzmanlar tarafından yapılmış ince ayar. Yada: kontrol teknolojisi kontrol ölçüm cihazının mümkün olan en küçük sapmaya ayarlanması

 B (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Belirsizlik: gerçek ölçüm değerinin büyük olasılıkla yer aldığı alanı belirtir

 C/Ç (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Kontrol teknolojisi sistemlerinde Canlı-Zero: En küçük ortak değeri sıfıra eşit dolmayan kontrol teknolojisi sistemlerinde akım ve gerilim sinyalleri için canlı-Zero vardır. Bunun en bilinen örneği 4-20mA dır. Kontrol teknoloji sektöründe böyle bir ölçüm pay alınarak yapılan iletimlerde 4 mA altında değerler görülmemelidir. Kontrol teknolojisi sistemlerinde canlı-zero sinyallerinin iki avantajı bulunmaktadır. Bir yandan oluşabilecek hatalar hızlı bir şekilde tespit edilebileceği gibi öte yandan ise sensörler bu sinyali güç kaynağı olarak kullanabileceklerdir.

Çözünürlük: Digit olarakda adlandırılan Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan ölçüm cihazlarının durumları algılayabildiği en küçük artışlar.

 D (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Dijital Arayüz: Bir bilgisayar veya kontrol paneli ile Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan ölçüm cihazını birbirine bağlamak için gereklidir. Böylelikle veriler dijital olarak iletilip kullanılabilinmektedir, yada bilgisayarla cihazlar konfigüre edilebilir. Gösterge ve kontrol teknolojisi alanından örnekler RS485, RS232, Profibus DP dir.

Kontrol teknolojisi alanında DIN EN ISO 9001 e göre sertifika: Kontrol teknolojisi alanında Sertifika, örneğin bir şirketin DIN EN ISO 9001 kalite yönetim sisteminin tüm gereklerini yerine getirdiğini kanıtlaması durumunda verilir. O başarılı kalite yönetim sistemi DIN EN ISO 9001 belgesi çerçevesinde çeşitli denetimleri tamamladıktan sonra alır.

Doğruluk/Kesinlik: Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan ölçüm cihazının olması gereken değerden azami sapma toleransı

 F (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Kontrol teknolojisi Fabrika kalibrasyon sertifikası: Kontrol teknolojisi Fabrika sertifikaları sertifika normları ile birlikte gözetim altında yapılır ve bu normlara dönüşüm nizami gözetim ile saplanmaktadır. Fabrika içi test ve kalibrasyon birimi ölçüm teknolojisini kontrol eder.

 G (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Görüntüleme Aralığı: Kontrol teknolojisi alanında kullanım bulan cihazlarda görüntülenebilen en küçük ve en büyük veriler.

Gösterge: Kimyasal, fiziksel ve biolojik ölçüleri gösteren kontrol teknolojisi alanında kullanım bulan cihaz.

 İ/I (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

İnterface: Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan cihazların bilgisayarla bağlanabileceği arayüz.

Kontrol teknolojisi İSO 9000…: İş kalite güvencesi için bir DIN normlarında standart Kalite Yönetim Sistemi,. Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan Tam adı DIN EN İSO 9000… dır.

İzlenebilirlik: İzlenebilirlik bir veya daha fazla adım ile aletleri gösterilen ölçüm değerinin ulusal standart ile karşılaştırıldığı süreci anlatır.

 K (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Kontrol teknolojisi Kalibrasyon: sistemine müdahale etmeden cihazlardaki birimlerin doğruluğunun denenmesi.         yada: diğer yandan ise sistematik sapmanın saptırılıp belirlenmesi.

Kontrol teknolojisi Kalibrasyon dökümanı veya sertifikası: Ölçüm teknolojisinin özelliklerinin dökümünü ve ulusal normlara dönüşme ihtimalini içerir.

Kontrol teknolojisi kalibrasyon aralıkları: sürekli nizami ölçüm yapabilmek için  kontrol teknolojisi ve ölçüm teknolojisi belirli aralıklarla düzenli olarak kalibre edilmelidir ki bu sürece kalibrasyon aralıkları denilir. Bu süreci net bir şekilde belirlenmiş olmasada bazı belirleyici faktörler vardır:Kalibrasyon laboratuarinda bulunan kontrol cihazlari
  • Birim ve izin verilen tolerans aralığı

  • Ölçüm teknolojisinin ve kontrol teknolojisinin kullanımı

  • Kullanım sıklığı

  • Çevresel etkenler

  • Geride kalan kalibrasyonun istikrarı

  • Ölçüm teknolojisinde ve kontrol teknolojisinde ihtiyaç duyulan kesinlik

  • Şirketin kalite güvence sisteminin belirlenmesi

Görüldüğü üzere iki kalibrasyon arasındaki zaman dilimi kullanan kişiye bağlıdır. Biz 1 ila 3 yıllık bir kalibrasyon aralığı önermekle birlikte bu denli önemli ve bir o kadar da pahalı kararı verirken sizi yanlız bırakmayıp bilgilendiriyoruz.

Kontrol döngüsü: Bir çıkış değişkeni bir geribildirim tarafından daire oluşturmasının kontrolüne kontrol teknolojisi sisteminde kontrol döngüsü denir.

Kontrol sinyalleri: Kontrolteknolojisi alanında fiziksel, kimyasal ve biyolojik iletim için kullanılan standardize elektriksel sinyal.

Koruma türleri IP: Rakam yükseldikçe, daha az toz ve su ölçüm aletlerinin gövde içine nüfuz eder.
Enstrümantasyon  koruma türleri için bu tabloya bakın.

 L (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

LCD Ekran (Likit kristal Ekran): Dijital ağırlık gösterge aygıtı.Sıvı kristal ekran, sıvı kristaller yapısal iletkenliğinden faydalanır. Araçların LCD ekranları kendinden aydınlatmalı değildir.

LED göstergersi (Işık Yayan Diyot): Dijital ekran için aygıt. Bu LED'ler veya Işık yayan diyotlar kendi parlaklığı kullanılmaktadır.LED ekran kendinden aydınlatmalıdır.

 O/Ö (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Ölçekleme: Kontrol sinyallerinin fiziksel birimler olarak hesaplanmasına ölçeklenme denir.

Ölçüm aralığı: Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan Ölcüm cihazlarının kullanılabileceği aralık. Aşılması yada altına düşülmesi durumunda hatalar oluşabilir. Bu Aşımın veya altına düşmenin aşırı olması halinde cihazlar bozulabilir.

Ölçüm cihazlarının Tolerans: Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan her ölçüm cihazı fiziksel şartlı ekran toleransına sahiptir. Bu tolerans ekranın izin verilen en büyük sapmasını artı eksi olarak tanımlar.

Ölçüm Oranı: Bir cihazın bir zaman diliminde ifa edildiği hususu ölçüm sayısı.

Ölçüm ve test cihazları: Kaliteli ölçümde kullanılan bir ürünün geliştirilmesi ve üretiminde kullanılan tüm ölçüm cihazları, göstergeleri ve referanslar içerir ( ölçüm cihazları üreticileri).

 P (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Profibus DP: Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan Sensörler ve aktüatörler kontrolü ve sorgulama için seri fieldbus.

 R (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Regülatör: Çıkış değişkeni ile giriş değişkeni arasındakı işlev bağını kontrol eden birim.

RS232 Arayüzü: dijital Arayüze bknz.

 S/Ş (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Sapma: Gerçek ölçülen değerden ölçüm araçlarının belirlediği sapma.

Sıcaklık etkisi: Bu fiziksel olarak sınırlıdır ve yerleşik tazminat tarafından sadece kısmen düzeltilebilir. Bazı cihazlar otomatik sıcaklık telafisi sahipken, diğerlerinin mekanik bir sıcaklık telafisi var. Mekanik tazminatta örneğin ayarlama diski veya ekrana girerek anlık sıcaklık bildirilmelidir.

Sensörler: Fiziksel, kimyasal ve biyolojik birimlerin elektriksel birimlere dönüştürülerek regülatörler tarafından tanınır hale getirilmesi.

Sertifika: Kontrol teknolojisi Kalibrasyon dökümanı veya sertifikası

Kontrol teknolojisi sisteminde Sinyal çevirici: Fiziksel, kimyasal ve biyolojik birimlerin elektriksel bir kontrol sinyaline dönüştürülmesi.

 T (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Tepki Süresi: Kontrol teknolojisi alanında kullanım bulan cihazın açılmasından en son stabil ölçüme kadar süren zaman dilimi.

Tek Tip Sinyal: Kontrolsinyaline bknz.

Tekrarlanabilirlik (standart sapma): Aynı koşullar altında tekrarlanan ölçümlerde eşleşme derecesi.

Totalizatör: Kontrol teknolojisi verilerin belirli bir zaman dilimi üzerinde entegre edilmesini sağlayan fonksiyon.

 U/Ü (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Ultrason temizleyici: "Ultrasonik temizleyici" kullanarak kontrol teknolojisi bileşenleri temizliği için uygundur

Uygunluk belgelenmesi:Kontrol teknolojisi alanındada kullanılan Ölçüm cihazları ile uyum doğrulama sırasında yasal uygunluk belgesi yoluyla ayarlama ofisi (Onaylanmış Kuruluş) tarafından belgelenmektedir.

Kontrol teknolojisi  Uygunluk deklarasyonu: Bir ürünün AB direktifleri (elektronik aletlerde her zaman CE işareti ile birlikte) ile tamamen uyumlu olduğu uygunluk belgelerinin beyanı

 V (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Validasyon: Bir işlem veya yöntemin belirli bir görevi gerçekleştirmek için, yüksek olasılıkla uygun olduğunu belgeleyen kanıt.

 Y (Kontrol teknolojisi)

yukarı 

Yerleşme Süresi: Kontrol teknolojisi alanında bu terimle bir regulatörün istenilen değeri belirtilmiş toleransta  üretmesi için gerekli süre adlandırılır.

 

Kontrol teknolojisi veya Ölçüm teknolojisi alanında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bize iletişim formumuzu kullanarak yada telefonla arayarak ulaşıp mühendis ve teknisyenlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ölçüm teknolojisi- En çok satilan cihazlarimizdan birisi

Şuan bulunduğunuz kategori: Anasayfa / kontrol Teknolojisi   

 
Terazi / Baskül teknoloji portföyü yanı sıra aşağıda görüldüğü gibi Ölçüm teknolojisinde geniş bir portföy sunmaktayız.
Size sunduğumuz portföyümüzden Ölçüm cihazları:
A
Ahşap nem ölçüm cihazları
Akım Pensleri
Akış ölçüm cihazları
Alan hızı ölçüm cihazları
Alan şiddeti ölçüm cihazları
Altimetreler
Ampermetreler
Analiz cihazlar
Analog Multimetreler
Anemometreler
Atmosfer basıncı ölçüm cihazları
Atölye Kumpasları
Atölye ölçüm cihazları
B
Bağıl nem ölçüm cihazları
Bağlantı cihazları
Barometreler
Basınç ölçüm cihazları
Basınç gücü ölçüm cihazları
Basküller
Borescoplar
Boya kalınlığı ölçüm cihazları
Bulanıklık ölçüm cihazları
C,Ç
Çalışma güvenliği ölçüm cihazları
Çekim gücü test cihazları
Çevresel ölçüm cihazları
Çiy noktası ölçüm cihazları
Çok fonksiyonlu ölçüm cihazları
D
Datalogger
Debimetreler
Depolama osiloskoplar
Devir ölçüm cihazları
Dijital Kumpaslar
Dijital Manometreler
Dijital Multimetreler
Dijital Termometreler
Dinamometreler
Dozimetreler
Durometreler
Durometre test standları
Duvar kalınlığı ölçüm cihazları
E
Elektikli Saatler
Emisyon ölçüm cihazları
Endoskoplar
Enerji ölçüm cihazları

F
Fark Basınç ölçüm cihazları
Faz sırası göstergesi
Fiberoskop
Flor ölçüm cihazları
Fotometreler multiparametreli
Fotometreler tek parametreli
Frekans sayıcı

G
Gaussmetreler
Gaz alarm cihazları
Gaz ölçüm cihazları
Geiger sayacı
Gıda ölçüm cihazları
Göreceli nem ölçüm cihazları
Göstergeler
Gösterge uniteleri
Güç metreler
Güç ölçüm cihazları
Güneş panelleri ölçüm cihazları

Gürültü ölçüm cihazları
H
Hat bulucular
Hava akımı ölçüm cihazları
Hava istasyonları
Hava nem ölçüm cihazları
Higrometreler
Hijyen ölçüm cihazları
İ
İklim ölçüm cihazları
İletkenlik ölçüm cihazları
İmalathane Kumpasları
İmalathane ölçüm cihazları
İnfrared Kameralar
İnfrared Termometreler
İnşaat lazerleri
Isı stresi ölçüm cihazları
İş güvenliği ölçüm cihazları
Işık ölçüm cihazları
Işık şiddeti ölçüm cihazları
Iyon oranı ölçüm cihazları
İyon içeriği ölçüm cihazları
İzolasyon ölçüm cihazları
K
Kalınlık ölçüm cihazları
Kantarlar
Kayıt cihazları
Klor ölçüm cihazları
Kontrol cihazları
Koruma önlemi ölçüm cihazları
Kumpaslar
Kuvvet ölçerler
Kuvvet ölçüm cihazları
Kuvvet ölçüm standları
Kuvvet test standları

L
Laboratuar karıştırıcıları

Laboratuar karıştırma cihazları
Lazer gücü ölçüm cihazları
Lazer Termometreler
Lazermetreler
LCR metreler
Lojik analizörler
Lojik modülleri
Luxmetreler
M
Makina analiz ölçüm
cihazları
Malzeme kalınlığı ölçüm cihazları
Malzeme nem ölçüm cihazları
Malzeme ölçüm standları
Malzeme test standları
Malzeme sertlik ölçüm cihazları
Manometreler
Manyetik karıştırıcıları
Mesafe ölçüm cihazları
Mikroohmmetreler
Mikroskoplar
Miliohmmetreler
Multimetreler
Multi parametreli Fotometreler
Multitest cihazları
Mutlak nem ölçüm cihazları

N
Nem ölçüm cihazları
Network denetim cihazları
Network test cihazları
Network tester
O
Ohmmetreler
Oksijen ölçüm cihazları (Gaz)
Oksijen ölçüm cihazları(Su)
Ölçüm aletleri
Ölçüm cihaz setleri
Ölçüm transformatörleri
Osiloskoplar
Oto arıza tespit cihazları
Oto test cihazları
Ozon ölçüm cihazları (Hava/Su)
P
Parametreli Fotometreler
Parlaklık ölçüm cihazları
Partikül ölçüm cihazları
Partikül sayım cihazları
Pens ölçüm cihazları
Pensampermetreler
Ph metreler
Ph test cihazları
Pirometreler
Pitot tüpü manometreler
Pürüzlülük ölçüm cihazları

R
Radyasyon ölçüm cihazları
Radyasyon Termometreler
Redox ölçüm cihazları
Refraktometreler
Renk ölçüm cihazları
Rotasyon lazeri ölçüm cihazları
Rüzgar ölçüm cihazları
Rüzgar hızı ölçüm cihazları
S
Sertlik ölçüm cihazları

Ses seviyesi ölçüm cihazları
Sıcaklık sensörleri
Sıklık kontrol cihazları
Sıklık ölçüm cihazları
Sinyal bulucular
Sinyal çevirici cihazları
Şok kayıt cihazları
Solarimetre
Stereo mikroskoplar
Stestoskoplar
Stroboskoplar
Su ölçüm cihazları
Su ph metreler

T
Takometreler temaslı/temassız
Takometreler (el takometreler)
Tek parametreli Fotometreler
Temizlik cihazları (Ultrasonıik)  
Teraziler
Termal-/Termografi Kameraları
Termalkameraları
Termo higrometreler
Termo-/Isı stresi ölçüm cihazları
Termokupl
Termometreler
Teslametreler
Test standları
Titreşim ölçüm cihazları
Topraklama direnc iölçüm cihazları
Tork ölçüm cihazları
Tuzluluk ölçerler
U
Ultrasonik temizleme cihazları
Universal ölçüm cihazları
Ürün nem ölçüm cihazları
Uydu ölçüm cihazları

Uzaklık ölçüm cihazları
V
VDE ölçüm cihazları 
Veri toplama cihazları
Veri toplayıcıları
Vibrasyon ölçüm cihazları
Video Boroscope
Vıdeo gözlem Kameraları
Viskozimetreler

Y
Yapı lazer ölçüm cihazları
Yoğunluk kontrol cihazları
Yol ölçüm tekerlekleri
Yüksek hız Kameraları
Yükseklik ölçüm cihazları
Yüzey test cihazları
Ölçüm teknoloji portföyü yanı sıra aşağıda görüldüğü gibi Terazilerde ve Basküllerde geniş bir portföy sunmaktayız.
Size sunduğumuz portföyümüzden Teraziler ve Basküller:
Ağır yük Baskülleri
Aks Kantarları
Altın Terazileri
Analitik Teraziler
Analog Teraziler
Askılı Teraziler
Ayırıcı Teraziler

 

Bakkal Terazileri
Bant Kantarları
Bant tartım sistemleri
Banyo Baskülleri
Banyo Terazileri
Barkodlu Teraziler
Bebek Terazileri
Bilgisayar bağlantılı Teraziler
Bilgisayar norm sistem Baskülleri
Boy ölçer Terazileri
Bunker Kantarları

Çengel Basküller
Çengel Teraziler
Cep Terazileri
Çift aralıklı Teraziler
Çok fonksizonlu Teraziler
Çok hücreli Basküller
Demir Basküller
Diferansiyel Teraziler
Dijital Vinç Basküller
Dişçi Terazileri
Diyaliz Baskülleri
Doğrulanmış Teraziler
Eczacı Terazileri
El Transpalet Terazileri
Endüstriyel Basküller
Endüstriyel Teraziler
Envanter Terazileri
Eşit kollu Teraziler
Ev Terazileri
Ev tipi Tartım Baskülleri
Fıçı Baskülleri
Fitness Terazileri
Fiyat hesaplamalı Basküller
Fiyat hesaplamalı Teraziler
Formülasyon Terazileri
Gramaj kesme aleti
Hafızalı Teraziler
Hareketli Bant tartım sistemleri
Hassas Teraziler
Hayvan Baskülleri
Hazne Terazileri
Hidrolik kuvvet hücreleri
Hidrolik yük hücreleri
Hızlı Teraziler
Hücreli Basküller
Huni Tartılar
Huni Teraziler
İnsan Baskülleri
İstatiksel proses kontrol Terazileri
Kağıt para Terazileri
Kağıt Terazileri
Kalibrasyon edilebilir Teraziler
Kalibrasyonlu Teraziler
Karat Terazileri
Kasap Baskülleri
Kefeli Teraziler
Kompakt Teraziler
Kontrol Terazileri
Konveyör Kantarları
Konveyör Tartıları
Köprü Terazileri
Küçük Teraziler
Kuyumcu Teraziler
Laboratuar Terazileri
Madeni Para Terazileri
Manav Baskülleri
Manav Terazileri
Market Baskülleri
Market Terazileri
Masa üstü Basküller
Masa üstü Teraziler
Medikal Basküller
Medikal Teraziler
Mekanik Teraziler
Metal Para Terazileri
Monoray Basküller
Multi fonksiyonlu Teraziler
Mutfak Terazileri
Müşteri kayıtlı Basküller

Nakliye Baskülleri
Nem analiz Terazileri
Nem tayin Terazileri
Obezite Baskülleri
Okul Terazileri
Orantılı Teraziler
Örnek Kesici
Otomobil Kantarları
Özel imalat Baskülleri
Özel sistem Terazileri
Paket Terazileri
Palet Baskülleri
Para Terazileri
Parça sayım Terazileri
Paslanmaz Basküller
Paslanmaz Teraziler
Platform Baskülleri
Porsiyon kontrol Terazileri
Rampalı Basküller
Reçete Terazileri
Şahıs Baskülleri
Sandalyeli Basküller
Sayıcı Teraziler
Sayım sistemleri
Sayım Terazileri
Seyyar Teraziler
Silo tank Kantarları
Sistem Terazileri
Sıvı tartım Baskülleri
Softwareli Teraziler
Su geçirmez Teraziler
Su Terazileri
Tartılı dolum Makinaları
Tartılı mekanik Transpalet
Tartılı Transpalet
Tartım göstergeleri
Tartım göstergeleri (harici)
Taşınabilir Teraziler
Taşıt Kantarları
Tek hücreli Basküller
Tekerlekli Sandalye Baskülleri
Temel Kantarlar
Temel Teraziler
Terazi hücreleri
Terazi indikatörleri
Terazi köprüleri
Terazi makinaları
Terazi modülleri
Terazi platformları
Terazi setleri
Terazi sistemleri
Tezgah Terazileri
Ticari Teraziler
Transpalet Basküller
Transpalet Teraziler
Varil tartım Baskülleri
Veri aktarmalı Teraziler
Veteriner Basküller
Vinç Baskülleri
Vücut yağı ölçüm Terazileri
Yaylı Teraziler
Yazılımlı Teraziler
Yoğunluk litre Terazileri
Yoğunluk tayin Terazileri
Yoğunluk Terazileri
Yük algılama Hücreleri
Yük ölçüm Hücreleri
Yük ölçüm Pimleri
Yüzey kütle Terazileri
Zahire Baskülleri
Zemin altı Basküller
Zemin Baskülleri