Anasayfa   Gizlilik Şartlar Download Servis Kalibrasyon İletişim

Laboratuar Teknolojisi

Ölçüm Teknolojisi

Kontrol Teknolojisi

Güvenlik Teknolojisi

Terazi/Baskül Teknolojisi

PCE Instruments TV
PCE Instruments Shop

 

 

 

,

Değerli Müşterilerimiz,

PCE Teknik Cihazlar hakkında bilgi:
PCE Teknik Cihazlar PCE Holding’e bağlı  Ölçüm teknoloji, Terazi/Baskül teknoloji, Laboratuar teknoloji ve Kontrol teknoloji alanlarında uzmanlaşmış bir Şirkettir.Şirketimizin ana ticaret platformu internet’dir. Kendimize ayit olan ve portföyü geniş olan ürün hattımız "PCE Cihazları ", sanayi, zanaat, araştırma ve geliştirme gibi bir çok sektörü kapsamaktadır. Küçük kuyumcu terazisinden büyük sanayi terazisine kadar, küçük uzaklık ölçüm cihazlarından termal kameralara kadar, anemometrelerden hava istasyonlarına kadar bir çok cihazları sanal mağazamızdan gönül rahatlığıyla seçebilir ve satın alabilirsiniz.
Firmamızın ana felsefesi:
 - Ürünlerimizin avrupa kalite standartlarında olması
 - Ürünlerimizin fiyat - performans ölçeğinde dengede tutulması 
 - Satış öncesi ve sonrası servisi ve hizmeti yüksek tutulması

Misyonumuz:
Siz müşterilerimize daha çok hizmet sunmak ve cihaz kalitesini ve portföyünü  durmadan, yorulmadan ve usanmadan geliştirmek.

PCE Holding hakkında bilgi:
1999 yılında Almanyada PCE Deutschland GmbH olarak 3 Mühendis tarafından kurulmuşdur.
İlk önce sadece şirket danışmanı olarak çalışan PCE daha sonra müşterilerin ölçüm cihazlar talebi çoğalması üzerine sistemini değiştirip ürün satışına başlamıştır. O tarihten buyana felsefesini değirtirmeden güçlü bir şekilde büyümüş  İspanya’da ,İtalya’da, İngiltere’de, Şili’de, Fransa’da ve tabiki Türkiye’de Şirketler kurmuş ve şuan Rusya’da ve Hollanda’da kurmaya başlamıştır. Aynı zamanda Danimarka’da, İsviçre’de, Çin’de,  Hırvatistan’da, Letonya’da, Litvanya’da, Slovakya’da, Slovenya’da, Macaristan’da, Kazakistan’da ve Bulgaristan’da distribütörler üzerinden ürünlerini sunmakta.
2012 yılında bütün şirketlerin geleceğe hazırlıklı olmak ve müşterilere daha çok hizmet sunmak üzere PCE Holding kurulup bütün şirketler Holding kuruluşu altında birleştirilmiştir.
PCE Holding uluslararası faaliyette bulunan Şirketler grubu haline gelip ölçüm teknoloji, terazi/baskül teknoloji, laboratuar teknoloji ve kontrol teknoloji alanlar uzmanı olarak kendini dünya çapında ispatlamıştır.

 

Ölçüm teknolojisi- En çok satilan cihazlarimizdan birisi

Şuan bulunduğunuz kategori: Anasayfa / hakkımızda